Porady

Odzież chroniąca przed wieloma zagrożeniami jednocześnie

Odzież ochronna

Musi być tak stworzona, żeby pracująca w niej osoba mogła wykonywać prace fachowe jak najlepiej. Zatem przy produkcji tego typu odzieży zwraca się uwagę na właściwości materiałów, z których ją wykonano. Oprócz tego odzież powinna być odpowiednio dopasowana do rozmiarów ciała użytkownika, dzięki rozmiarom uwzględniającym wzrost, obwód klatki piersiowej i obwód pasa pracownika.

Sprzedajemy odzież ochronną i roboczą. Stanowi ona główny środek chroniący robotników przed niebezpiecznymi czynnikami występującymi w zakładzie pracy. Wyposażenie pracowników w odzież w tego rodzaju pracy jest niebywale potrzebna we wszelkich branżach i gałęziach przemysłu oraz usług. Dbając o jakość oferowanych przez naszą firmę ofert, oferujemy Państwu odzież ochronną stworzoną z najlepszych materiałów, gwarantującą najwyższy komfort użytkowania w czasie pracy i spełniającą także oczekiwania estetyczne Klientów.

W naszej ofercie naszych dostawców możecie znaleźć Państwo również odzież ostrzegawczą. Do tej kategorii można zaliczyć kamizelki odblaskowe zrobione z materiału fluorescencyjnego. Wykorzystywane są one poprzez pracowników budowlanych, pracujących przy remontach i budowach tras, wszędzie tam gdzie stosowany jest ciężki sprzęt mechaniczny i gdzie pracownik powinien być odpowiednio widoczny dla pozostałych.

Dodaj komentarz