Porady

Nakładki ochronne na obuwie

Nakładki Ochronne

Z metalowym noskiem dla osób, które przebywają w miejscach produkcji i magazynach oraz dla robotników tymczasowych. Nakładki mają metalowy nosek ochronny, rozciągający się gumowy pasek jak i również cholewkę stworzoną z mikrofibry, żeby w najwyższym stopniu przedłużyć czas wykorzystywania produktu.

Najistotniejszą korzyścią jest możliwość użycia ich poprzez różnych użytkowników, jak i osoby odwiedzające. Powinny być stosowane poprzez każdą osobę wizytującą, która nie posiada obuwia ochronnego. Nakładki ochronne są przeznaczone do sektorów: przemysł, elektronika, logistyka, hale magazynowe. Są bardzo dobrze stworzone, dzięki czemu przydają się na każdy rodzaj obuwia. Tylny pas zapewnia wspaniałe dostosowanie do stóp użytkownika i umożliwia zastosowania na obcasach. Nakładka gwarantuje najlepszą ochronę przed niebezpieczeństwem zmiażdżenia palców, poślizgu lub upadku.

Niesłychanie ekonomiczne ze względu na wielokrotność użytkowania z możliwością prania oraz na fakt iż dostępność w 4 rozmiarach obejmuje rozmiary obuwia od 34 do 50. Wkładki zaopatrzone są także w szczególną podeszwę chroniącą przed upadkiem i poślizgnięciem się na mokrych lub tłustych powierzchniach. Ogromnie mocny podnosek zrobiony ze stopu aluminium i tytanu jest lżejszy od stalowego o 50%. Jedyny w swoim rodzaju współczynnik przyczepności na śliskim podłożu.

Zalety :

  • Proste i skuteczne zagwarantowanie ochrony odwiedzającym.

Dodaj komentarz