Aktualności

Rękawice Robocze Ochronne Hurtownia Sklep BHP

Rękawice Robocze Ochronne Hurtownia Sklep BHP

Rękawice Robocze Ochronne Sklep BHP Hurtownia

Jeśli szukasz niezawodnych i sprawdzonych rękawic roboczych, które będą trwałe i zapewnią przede wszystkim komfort pracy spełniając jednocześnie wymagane normy bezpieczeństwa to nie zwlekaj dłużej. Nasza firma oferuje hurtowe ilości rękawic roboczych powlekanych, spawalniczych, a także wzmacnianych skórą. Gwarantujemy Klientom wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Dzięki sprawnej obsłudze zapewniamy szybką oraz darmową wysyłkę . Jesteśmy godnym zaufania partnerem a zakupy u nas to stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji i pełne zadowolenie. Dla stałych odbiorców przewidujemy korzystne rabaty, a pozytywne opinie kupujących potwierdzają, że Pro12.pl to super sprzedawca godny polecenia.

Rękawice nitrylowe ciężkie z mankietem

Cena brutto
3,90  netto

Rękawice robocze powlekane BESTING CZARNE

Cena brutto
2,60  netto

Rękawice robocze antystatyczne ANSELL HyFlex 11-800

Cena brutto
8,90  netto

Rękawice Robocze Hurt

W swojej ofercie posiadamy rękawice robocze wykonane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się różnymi właściwościami dostosowanymi do potrzeb oraz charakteru wykonywanej pracy. W naszym sklepie internetowym kupisz w hurtowych ilościach pełny asortyment modeli rękawic roboczych gumowych i lateksowych w różnych rozmiarach i kolorach. Jako, że to właśnie rękawice robocze chronią nasze ręce przed wszelkimi urazami fizycznymi, niebezpiecznymi substancjami oraz przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych to są one ważnym elementem garderoby naszych pracowników. Musimy zatem zadbać, aby dokonać właściwego wyboru i dobrać takie rękawice, które będą idealnie dopasowane jednocześnie nie ograniczające ruchów i zapewniające pewny uchwyt w bezpośrednim kontakcie z danym przedmiotem, czy też maszyną.

Powlekane (48)

Wzmacniane skórą (36)

Spawalnicze (16)

Dlatego też Pro12.pl jako producent nieustannie dba, aby rękawice robocze, które trafią do Państwa spełniały swoją funkcję ochronną zapewniając bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Nasze rękawice robocze są elastyczne i zapewniają dużą przyczepność oraz są odporne na rozdarcia, czy też pęknięcia dlatego doskonale sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju pracach w budownictwie czy też w branży transportowej. Wybierając zakupy u nas Klient ma gwarancję, że otrzyma produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę. Zatem zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełnym asortymentem rękawic roboczych naszej firmy i złożenia zamówienia poprzez stronę internetową lub też wysłania zapytania dotyczącego interesującego produktu. Nasi sprzedawcy udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi w możliwie szybkim terminie.

Rękawice ochronne REIS RBSTONE PJS

Cena brutto
8,50  netto

Rękawice ochronne REIS RLJ BEJK

Cena brutto
4,90  netto

Rękawice robocze wzmacniane skórą PRO

Cena brutto
Oceniony 5.00 na 5.
8,50  netto

Dodaj komentarz